• "Z miłości do natury"

• Dzieci z klasy IIa i IIIb gościły dziś w hajnowskiej fabryce przetwórstwa ziół i darów natury. Dowiedziały się jak długi i skomplikowany jest proces zrobienia przyprawy lub herbaty, a także ile osób jest w niego zaangażowanych. Dziękujemy Pani Justynie Sidoruk.

• Kursy dla uczniów klas ósmych

• Szanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie klas ósmych!

Zachęcam rodziców i uczniów naszego miasta do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty kursów dla uczniów klas ósmych prowadzonych w formule online (1x w tygodniu), które mogą przygotować uczniów do egzaminu kończącego edukację w szkole podstawowej z zakresu matematyki, j. polskiego i j. angielskiego. Nowa edycja kursów startuje z dniem 30 stycznia 2023 r.

Dzięki współpracy naszego samorządu z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego udało nam się wynegocjować dla mieszkańców bardzo konkurencyjny opust od ceny podstawowej kursu w wysokości 65%. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji!

Co zyskają uczniowie?

• dowiedzą się, jakie są strategie rozwiązywana zadań egzaminacyjnych
            • omówią z nauczycielem kluczowe zagadnienia egzaminacyjne
            • zrozumieją, z czym mają problem na lekcjach w szkole
            • nadrobią zaległości

Co otrzymają rodzice?

• korzystną cenę za kurs przygotowujący do egzaminów
            • 306,25 zł za kurs z jednego przedmiotu przy cenie podstawowej za kurs 875 zł
            • wsparcie i pomoc dla swoich dzieci

Kurs dla uczniów klas ósmych składa się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online (1x w tygodniu). Lekcje odbywają się na platformie e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru 3 przedmioty egzaminacyjne.

Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex.

Jesteś rodzicem lub uczniem? Pomożemy Ci ogarnąć lekcje!

Wejdź na https://sklep.lecturus.pl i sprawdź jaki rabat przygotował Twój Samorząd!

Zachęcam gorąco do skorzystania z tej propozycji! Kursy to szansa dla naszych dzieci na lepsze wyniki w nauce, to wyrównanie barier i poprawienie dostępności do wiedzy, jakiej do tej pory nie było w polskiej przestrzeni edukacji.

Jerzy Sirak

Burmistrz

LECTURUS Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego łączy doświadczenie najlepszej kadry, nowoczesne narzędzia nauki i komunikacji on-line sprawdzone podczas pandemii, powszechnie dostępne na smartfonie, laptopie czy komputerze. Partnerem Lecturus Sp. z o.o. jest fundusz inwestycyjny TISE SA Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych, który tworzą instytucje zajmujące się finansowaniem projektów społecznych i etycznych. Lecturus jest twórcą i skutecznie wdraża od 2020 roku platformy nauczania on-line. Dowiedz się więcej na www.lecturus.pl

• Jasełka

• W tym roku przepiękne sceny bożonarodzeniowe mogliśmy obejrzeć dzięki uczniom klasy Ia.

• Pasowanie na czytelnika

• W piątek 13 stycznia nasi pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki szkolnej 👫🎉📚📖. Starsi koledzy z klasy IIIa wprowadzili najmłodszych w czarodziejski świat książek 📚📙📖.

• Konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną

• Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną. Jury w swojej ocenie uwzględniło: pomysłowość, oryginalność, estetykę wykonania oraz własny wkład pracy  Spośród kilkunastu  niezwykle interesujących prac wybrano zwycięzców.

Najciekawsze ozdoby świąteczne wykonali:

Nikola Koszel- kl. IV b

Martyna Golonko-kl. II a

Noemi Podgajecka -kl. IV a

Luiza Paszko- kl. IV a

Marcin Jankowski- kl.  VIII c

Serdecznie dziękujemy uczniom oraz ich rodzicom za zaangażowanie i wkład pracy.

E. Kruczkowska