Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne

Oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2015/16

 

Zajęcia pozalekcyjne

Zespół Szkół nr 1 w Hajnówce

rok szkolny 2016/17

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin

Sala   

Ackiewicz Maria

Koło biblijne

poniedziałek 13 45 – 1430

0

Artysiewicz Halina

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki IV a SP

poniedziałek 13 50 - 14 35

37  

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki VI b SP

poniedziałek  1445- 15 30

37

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki III a, III b Gim.

środa 14 45- 15 30

37

Koło matematyczne VI b

środa 1 50 - 1435

37

Bagrowska Irena

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki  VI a SP

środa 1350 - 1435

44

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki  IV b SP

środa 1255 - 13 40

44

Koło matematyczne VI a SP

poniedziałek  855 -940

44

Koło chemiczne i zajęcia dodatkowe z chemii Gim.

środa 14 45 - 15 30

44

Bagińska Ewa

Koło artystyczne

poniedziałek 1600- 16 45

świetlica

Biedula Mirosław

Koło techniczno – komputerowe z elementami BRD SP

poniedziałek 14 45- 15 30

21

Zajęcia techniczno- komputerowe z elementami BRD Gim.

czwartek 14 45- 15 30

21

Budzyńska Anna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego kl. III b Gim.

wtorek 14 50 - 15 35

35

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego kl. V b SP

wtorek 1355-1440

35

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego kl. II b Gim.

czwartek 13 55 - 14 40

35

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. I b Gim.

czwartek 14 50- 15 35

35

Bujnowska Bożena

Zespół korekcyjno-kompensacyjny kl. VI a SP

czwartek 1255- 1340

4

Zespół korekcyjno- kompensacyjny III b SP

czwartek 1150- 1235

4

Zajęcia dydaktyczko- wyrównawcze III b SP

środa 12 40- 13 25

4

Choroszewska Anna

Koło małego informatyka SP

środa 13 50 14 35

20

Koło ekologiczne SP

środa 14 45- 15 30

20

Czemerych Teresa

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. II c SP

środa 12 50 - 13 40

6

Koło przyjaciół książki

czwartek 12 50 -13 35

6

Dawidziuk Beata

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego kl. VI b SP

poniedziałek 12 55 - 13 40

43

Koło biologiczne dla gimnazjalistów

piątek 13 50- 14 35

43

Donarowicz Andrzej

Zajęcia rekreacyjno-sportowe  Gim.

wtorek  1350- 1435

sala gim./boisko

Zajęcia sportowe SP

 wtorek 14 40- 15 25

Gawryluk Mirosława

Zespół korekcyjno- kompensacyjny kl. IV a SP

wtorek 14 40- 15 25

8

Zespół korekcyjno- kompensacyjny kl. IV b SP

poniedziałek 13 45- 14 30

8

Zespół korekcyjno- kompensacyjny kl. V b SP

czwartek 13 45- 14 30

8

Zespół korekcyjno-kompensacyjny kl. I a SP

poniedziałek 12 50 -13 35

8

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. I a SP

wtorek 13 45 -14 30

8

Zajęcia artystyczne kl. I SP

czwartek  12 50 - 13 35

8

Giermaniuk Anna

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego  kl. IV a SP

czwartek 12 50- 1340

40

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego  kl. V a, c SP

czwartek 1350-1435

40

Giżewska Elżbieta

Zajęcia  matematyczno- artystyczne SP

czwartek 12 55- 13 40

30

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. III a SP

poniedziałek 1150-1235

30

Koło historyczne kl. IV SP

poniedziałek 1255-1340

30

Kruczkowska Emilia

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego kl. V a

piątek 800- 845

29

Koło plastyczne SP

   

środa 13 50- 14 35

29

Kruszewska Barbara

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki kl. V c SP

poniedziałek 13 50- 14 35

20

Koło matematyczne SP

wtorek 13 50- 14 35

20

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. II b Gim.

poniedziałek  14 45- 15 30

20

Kuczko Irena

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. II a

   

Lasota Romuald

Zajęcia rekreacyjno- sportowe Gim.

środa 1345- 1515

sala gim.

Lipka Raisa

Zespół korekcyjno-kompensacyjny kl.  III c SP

czwartek 1245-1330

3

Zespół korekcyjno- kompensacyjny kl. III a, III c SP

środa 1150-1235

3

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. III c SP

poniedziałek 1245-1330

3

Koło artystyczne kl. III c SP

wtorek 1150-1235

3

Ludwiczak Andrzej

Zajęcia rekreacyjno- sportowe  kl. V SP

 czwartek 14 50- 16 15

sala gim./bois

Nabokow- Rosłoń Mariola

Zajęcia socjoterapeutyczne SP

wtorek 12 50- 13 40 /14 45- 15 30

gab. pedag.

Zajęcia socjoterapeutyczne Gim

 czwartek 14 45- 15 30

 gab. pedag.

Nowik Alina

Koło historyczne SP

czwartek 13 50- 14 35

39

Koło historyczne Gim.

środa 1350-1435

39

Panasiuk Joanna

Zajęcia terapeutyczne SP

Środa 12 55- 13 40

gab. psych. 

Zajęcia terapeutyczne Gim

 Środa 13 45- 14 30

Petruk Taisa

Gimnastyka korekcyjna kl. I-III SP

środa 12 55- 13 40

sala gim./bois

Zajęcia sportowo-rekreacyjne SP

poniedziałek 1255-1425

sala gim/bois

Pietruczuk Helena

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki kl. I a Gim.

poniedziałek 13 50- 14 35

38

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki  kl. I b Gim.

wtorek 8 00-  8 45

38

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki kl. II a Gim.

środa 13 50- 14 35

30

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki kl. V b SP

piątek 8 00- 8 45

38

Indywidualne zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

środa 1440- 15 25

30

Koło matematyczne Gim.

 poniedziałek 14 45- 15 30

 38

Romaniuk Krzysztof

Chór szkolny SP/ Gim

czwartek 15 35 - 16 20

29

Zespół instrumentalny

czwartek 12 55 - 13 40

29

Samerek Danuta

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego kl. IV b

czwartek 1350- 14 35

40

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego kl. I a Gim.

poniedziałek 14 45- 15 30

40

Koło teatralne SP i Gim.

piątek 15 40- 16 25

40

Sancewicz Nadia

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego kl. IV b, VI b SP

środa 14 45- 15 30

23

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego  kl. I a Gim.

czwartek 14 45 - 15 30

23

Sosnowski Robert

Koło języka  angielskiego klas I Gim.

 poniedziałek 1350- 14 35

22

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego kl. I b Gim.

wtorek 13 50- 14 35

22

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. angielskiego II a Gim.

wtorek 14 45- 15 30

22

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego

środa 1445-1530

22

Szwed Elżbieta

Zespół  korekcyjno- kompensacyjny  kl. I - II Gim

poniedziałek  1445 - 1530

46

Zespół  korekcyjno- kompensacyjny  kl. III Gim

Środa  14 45 – 15 30

46

Zajęcia wyrównujące wiedzę z fizyki

piątek 13 50 -14 45

46

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

piątek 13 50 -14 45

46

Zajęcia rewalidacyjne

środa 12 40 -13 25

piątek 12 40 -13 25

46

Tichończuk Alina

Zespół korekcyjno- kompensacyjny kl. II SP

poniedziałek 12 50- 13 35

5

Zespół korekcyjno- kompensacyjny kl. V c SP

piątek 12 50- 13 35

5

Zajęcia  dydaktyczno- wyrównawcze kl. II b SP

 środa 11 50- 12 35

5

Koło artystyczne kl. II SP

 piątek 11 50- 12 35

5

Wojcieszek Wanda Ewa

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. II a Gim.

czwartek 14 45 - 15 30

36

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. VI b SP

środa 13 50- 14 35/ piątek 800-845

36

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w Hajnówce
    Zespół Szkół nr 1
    ul. 3 Maja 54
    17-200 Hajnówka
  • (085) 682 20 78
    fax (085) 682 20 78

Galeria zdjęć