Ważne informacje Zasady przyjmowania uczniów do świetlicy Regulamin świetlicy Zadania świetlicy Formy zajęć

Zgłoszenie do świetlicy

1. Świetlica jest czynna w godz. 10.30 - 16.00.
  2. Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do punktualnego odbioru dziecka ze świetlicy.
  3. W świetlicy obowiązują REGULAMIN ZACHOWANIA W ŚWIETLICY, z którymi dzieci zapoznają się na pierwszych zajęciach w świetlicy (REGULAMIN dostępny jest na gazetce ściennej w świetlicy oraz stronie internetowej szkoły www.zs1hajnowka.edupage.org).
  4. W świetlicy obowiązuje przez cały rok szkolny zmiana obuwia.
  5. Świetlica nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w niej przedmioty.
  6. Za zniszczenie przedmiotów będących wyposażeniem świetlicy materialnie odpowiadają rodzice/opiekunowie.
  7. Nauczyciele - wychowawcy świetlicy współpracują z rodzicami, wychowawcami klas, pedagogiem szkolnym, psychologiem celem rozwiązywania trudności wychowawczych.

• ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w Hajnówce